Swoboda komponowania

GMYREX to całkowita swoboda komponowania wyglądu mebli. Poniżej prezentujemy wzornik, który ułatwi wybór odpowiedniego obicia. Materiały pochodzą od renomowanych producentów, dzięki temu możemy zapewnić, że codzienne użytkowanie krzeseł nie wpłynie na ich wygląd. Istnieje także możliwość użycia tkanin pochodzących od klienta. 

Poniższe próbki mogą nieznacznie różnić się od oryginałów ze względu na zniekształcenie kolorów powstałe w czasie obróbki zdjęć. 

Pagani

Skład100% Poliester
Gramatura404 g/m2
Ścieralność100 000 cykli

Tkanina wyprodukowana w technoligii Maxi clean. Tkaniny tapicerskie z kolekcji PAGANI to materiały gładkie, pluszowe, bardzo miękkie, o delikatnej, przyjemnej w dotyku powierzchni. Tkaniny dobrze się układają, są grube, mocne i wytrzymałe. Idealnie sprawdzą się na poduszkach, poduchach, jako pokrowce, narzuty, zasłony oraz meble dekoracyjne, np. krzesła, fotele, pufy, sofy, kanapy, wersalki, tapczany, narożniki, itp. Tkaniny na meble klasyczne, stylowe i nowoczesne, pięknie prezentuje się na meblach, nadając im niepowtarzalny, ciekawy wygląd. Tkaniny dekoracyjne PAGANI można łączyć z wzorem z kolekcji FALCON, który pięknie komponuje się z koordynatem, sprawiając że meble zyskają charakteru i stylu.

LILy

Skład100% Poliester
Gramatura330 g/m2
Ścieralność45000

Lily jest żakardową tkanina o niezwykłym wzorze przypominającym babcine hafty. Taki design sprawi, że mebel ubrany w kolekcje ily będzie kunsztownym i stylowym akcentem w Waszych domach.

Logotypy